مدیرکل دفترامورشهری وشوراها

سیدمجتبی علوی مقدم

۱۳۹۵/۱۰/۰۹

کارگروه نوسازی خودرو های فرسوده

مهدی نیکدار : جلسه کارگروه از رده خارج کردن خودروهای فرسوده استان خراسان رضوی ، بهترین جلسه برگزار شده در این حوزه در سطح کشور می باشد .

با پیگیری های صورت پذیرفته چهارمین جلسه کارگروه نوسازی خودرو های فرسوده استان با حضور رییس ستاد سوخت کشور و هیات همراه در محل دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی و برگزار گردید. در این جلسه که به ریاست مهندس علوی مقدم مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها برگزار گردید اقدامات ، چالش ها و پیشنهادت استانی در زمینه بهبود روند ازرده خارج کردن خودرو های فرسوده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

با پیگیری های صورت پذیرفته چهارمین جلسه کارگروه نوسازی خودرو های فرسوده استان با حضور رییس ستاد سوخت کشور و هیات همراه در محل دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی و برگزار گردید. در این جلسه که به ریاست مهندس علوی مقدم مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها برگزار شد اقدامات ، چالش ها و پیشنهادت استانی در زمینه بهبود روند ازرده خارج کردن خودرو های فرسوده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
این جلسه با خیر مقدم مهندس علوی مقدم مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها آغاز گردید و در ادامه مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گزارشی در رابطه با وضعیت فعلی استان و اقدامات صورت پذیرفته تا کنون ارایه نمود . سپس شهرداری مشهد با ارایه گزارشی در خصوص روند نوسازی های صورت پذیرفته خصوصا در حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی ، به چالش های موجود در این زمینه اشاره نمود . مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های خراسان جنوبی ، و خراسان شمالی ، نماینده محیط زیست استان ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و فرمانده پلیس راهور از دیگر مسیولین حاضر در جلسه بودند که به بیان نقطه نظرات خود پیرامون موضوع نوسازی خودرو های فرسوده پرداختند . همچنین نمایندگان مراکز اسقاط خودروهای فرسوده استان به عنوان نمایندگان بخش خصوصی در این زمینه چالش ها و مشکلات خود را بیان کردند .
در ادامه جناب آقای نیکدار، رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با اشاره به جلسات متعدد برگزار شده در سطح کشور و استان های مختلف در زمینه راه اندازی کارگروه های استانی از رده خارج کردن خودروهای فرسوده ، از استان خراسان رضوی به عنوان استان پیشرو در تشکیل جلسات کارگروه یاد کرد و جلسه برگزار شده را به عنوان بهترین و پربار ترین جلسه برگزار شده در سطح کشور معرفی نمود . تغییر قوانین و تعریف ساختارهای جدید ، مشکلات و چالش های پیش رو ، صدور مجوزات مراکز اسقاط و لزوم پر رنگ شدن نقش مدیریت های استانی از دیگر مواردی بود که ریاست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور به آنها اشاره نمود . در انتها جلسه با جمع بندی مهندس علوی مقدم و تاکید بر توان بالای استانی در مدیریت روند کار به پایان رسید


منبع : زیرپرتال دفتر امور شهری
تعداد بازدیدها : ۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان