مدیرکل دفترامورشهری وشوراها

وحید قربانی
 

    .
۱۳۹۶/۰۸/۲۹

معارفه شهردار

معارفه آقای عباس علایی توسط مدیرکل محترم دفترامورشهری و شوراها در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد

مهندس علوی مقدم با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد ، بر ضرورت حرکت شهرداری ها در جهت تحقق بخشیدن به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در شهرداری ها تاکید نمود و این موضوع را از مهمترین مسئولیت های تیم جدید مدیریت شهری در شهرداری گناباد دانست

مهندس علوی مقدم با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد ، بر ضرورت حرکت شهرداری ها در جهت تحقق بخشیدن به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در شهرداری ها تاکید نمود و این موضوع را از مهمترین مسئولیت های تیم جدید مدیریت شهری در شهرداری گناباد دانست .
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها در این جلسه با اشاره به سابقه تاریخی و موقعیت خاص شهر گناباد از وجود قنات تاریخی قصبه به عنوان یک جاذبه خاص گردشگری در این شهر یاد کرد و بر لزوم استفاده از این گونه جاذبه ها به منظور ایجاد منابع درآمدی پایدار از راه توسعه گردشگری تاکید نمود .
مهندس علوی مقدم همچنین وجود همکاری و همدلی بین مدیران شهری را لازمه رشد و توسعه شهر عنوان نمود و بر ایجاد تعامل بین اعضای شورای شهر و شهردار منتخب تاکید نمود .
از دیگر موارد مورد تاکید مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها می توان به تبعیت از سیاست های ابلاغی دولت در شهرداری و همکاری با نهاد های دولتی ، تلاش به منظور ارتقای شاخص های فرهنگی شهر ، توجه به معماری و مبلمان شهری با رویکرد معماری اسلامی اشاره نمود .
در این جلسه جناب آقای علایی به عنوان شهردار جدید معارفه و از زحمات جناب آقای تقوی شهردار سابق گناباد تقدیر به عمل آمد .
 


منبع : زیرپرتال دفتر امور شهری
تعداد بازدیدها : ۱۵۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان