مدیرکل دفترامورشهری وشوراها

وحید قربانی
 

    .
۱۳۹۶/۰۹/۰۹

بازدید

فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای استان احصاء و در اختیار سرمایه گذاران قرارخواهد گرفت.

سید مجتبی علوی مقدم در حاشیه بازدید از پروژه ها و فرصت های سرمایه گذاری شهر مزداوند گفت : فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای استان احصاء و در اختیار سرمایه گذاران قرارخواهد گرفت.

سید مجتبی علوی مقدم در حاشیه بازدید از پروژه ها و فرصت های سرمایه گذاری شهر مزداوند گفت : فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای استان احصاء و در اختیار سرمایه گذاران قرارخواهد گرفت. 
سیدمجتبی علوی مقدم مدیرکل دفترامور شهری وشوراها اشاره داشت استانداری در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و ایجاد منابع در آمدی پایدار و حمایت از سرمایه گذاران کشور در حال تدوین فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای استان می باشد . ایشان اشاره نمود شهرهای استان خراسان رضوی با توجه به خیل عظیم مسافران وزائران آقا علی بن موسی الرضا(ع)و هم چنین از نظر وجود زیرساخت های مناسب دارای فرصت های بینظیری جهت جذب سرمایه گذار می باشند که متاسفانه برخی سرمایه گذاران از این فرصت ها به دلیل عدم اطلاع رسانی اطلاعی ندارند. علوی مقدم در این خصوص بیان نمود استانداری خراسان رضوی درحال تدوین سند راهبردی سرمایه گذاری در شهرهای استان بوده و تمام تلاش خود را جهت حمایت از سرمایه گذاران کشور خواهد نمود.  مدیرکل دفتر امورشهری وشوراها اضافه نمود برای اجرایی نمودن   در صورت معرفی طرح های سرمایه گذاری می توانند از تسهیلات  استفاده نمایند.ایشان در ادامه استان خراسان رضوی و شهرهای استان را بهترین منطقه جهت سرمایه گذاری معرفی نمودند واشاره داشتند استانداری خراسان رضوی از همه توان و امکانات جهت حمایت از سرمایه گذاران استفاده خواهد کرد تا سرمایه گذاران محترم بدون دغدغه بتوانند در شهرهای استان سرمایه گذاری نمایند.
 


منبع : زیرپرتال دفتر امور شهری
تعداد بازدیدها : ۱۰۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان