مدیرکل دفترامورشهری وشوراها

وحید قربانی
 

    .
۱۳۹۷/۰۶/۲۰

مدیرکل دفترامورشهری و شوراهای استانداری اعلام کرد ؛

تخصیص حدود ۴۰ میلیاردریال اعتبار برای تجهیز آتش نشانی های خراسان رضوی

تخصیص حدود 40 میلیاردریال اعتبار برای تجهیز آتش نشانی های خراسان رضوی
مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری اعلام کرد : از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 40 میلیارد ریال اعتبارصرف تجهیزآتش نشانی های خراسان رضوی شده است.
وحیدقربانی افزود :  طی سال های 93 تا 96 نیز بیش از 90میلیاردریال کمک های دولتی برای ساخت ایستگاه های آتش نشانی دراختیار شهرداری های استان قرارگرفت  , 24ایستگاه جدید در سطح شهرهای استان احداث شد و 110میلیاردریال نیز درحوزه خرید تجهیزات  , امکانات و ماشین آلاتی بودکه برای آتش نشانی از محل کمک های دولتی هزینه شد.
وی همچنین با اشاره به اهمیت  آموزش و ارتقاء سطح آمادگی جسمانی آتش نشانان خبر داد : سال گذشته بیش از 300آتش نشان در استان , آموزش های لازم را فراگرفتند.
قربانی ادامه داد :  در سال جاری نیز برنامه ریزی لازم برای ارتقاء سطح علمی و عملی نیروهای اتش نشانی انجام شده است که از جمله کلاس آموزش فرماندهی عملیات و مسابقات عملیاتی آتش نشانان به زودی برگزار می شود.
به گفته وی , شهرداری ها باید نسبت به تجهیز ایستگاه های آتش نشانی به امکانات و تجهیزات مورد نیاز با توجه به حوادث منطقه و همچنین پایش و ارزیابی نیروها و تجهیزات اتش نشانی از محل اعتبارات شهرداری ها اقدام کنند.


منبع : زیرپرتال دفتر امور شهری
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان