مدیرکل دفترامورشهری وشوراها

وحید قربانی
 

    .
۱۳۹۵/۱۰/۲۰

استاندار خراسان رضوی:

مدیران دستگاه های اجرایی، فرصت خدمت به مردم را مغتنم بشمارند

استاندار خراسان رضوی در ادامه ی برنامه های ملاقات های عمومی خود به صورت چهره به چهره با شهروندان دیدار و گفتگو کرد.

استاندار خراسان رضوی در ادامه ی برنامه های ملاقات های عمومی خود به صورت چهره به چهره با شهروندان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در حاشیه ی این دیدار ضمن تسلیت ارتحال مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار داشت: این مرد بزرگ، سیاستمداری دوراندیش و برجسته، مدیری شجاع و مدبر؛ با ایمانی راسخ، هوشی سرشار،  مدیریتی درخشان، و صبر و تحملی مثال زدنی بود او که عاشق انقلاب اسلامی، سربلندی و عزت ایران و ایرانی بود و در این مسیر از هیچ مجاهدتی فروگذار نکرد.
وی گفت: خدمت در نظام اسلامی توفیقی است که خداوند نصیب خدمتگزاران کرده است و با توجه به محدودیت این زمان، باید به نحو شایسته ای در راستای ارتقای خدمت به مردم استفاده شود.
استاندار خراسان رضوی افزود: با بیان این که قبول مسئولیت در استانی که منسوب به حضرت رضا (ع) می باشد؛   توفیقی و تکلیفی مضاعف است؛ افزود: مدیران دستگاه های اجرایی، فرصت خدمت به مردم را مغتنم بشمارند.
رشیدیان خاطر نشان کرد: مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی همواره با حضور موثر خود در عرصه های مختلف، دین خود را به نظام اسلامی ادا کرده اند که این موضوع وظیفه مسئولان را در جهت تکریم و خدمت رسانی هر چه بیشتر به آنان سنگین ترکرده است.
وی  بر لزوم برگزاری منظم جلسات دیدار مردمی از سوی فرمانداران، مدیران دستگاه ها، و روسای ادارات تاکید و خاطر نشان کرد: باید با ارتباط مستقیم و مداوم با مردم و پاسخگویی به آنان، برای ارتقای رضایتمندی عمومی تلاش کنیم.
وی در ملاقات عمومی خود، ضمن گفتگو با تعدای از شهروندان، مشکلات، انتظارات و خواسته های هر یک را با حضور مسئولان بخش ها و ادارات ذی ربط بررسی و برای رفع آنها، دستورات لازم را صادر کرد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۲۵۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان