مدیرکل دفترامورشهری وشوراها

وحید قربانی
 

    .
۱۳۹۵/۱۱/۲۶

استاندار خراسان رضوی خبر داد؛

افتتاح هزار و ۱۰۰ تخت بیمارستانی تا پایان سال در استان

استاندار خراسان رضوی در همایش خیران سلامت شهرستان خلیل آباد حضور یافت.

استاندار خراسان رضوی در همایش خیران سلامت شهرستان خلیل آباد حضور یافت.  
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در این همایش اظهار داشت: دولت با اتکا به خدا، اعتماد به مردم و توجه به نظر آنان به عنوان ولی نعمتان خود توانست روحیه اتحاد و همدلی را در کشور ایجاد کند که نتیجه آن مشارکت حداکثری مردم در همه زمینه ها به ویژه در امور خیر مثل ساختن بیمارستان، درمانگاه و مدرسه است.
وی با بیان اینکه در سال های اخیر شاهد توسعه مشارکت های مردمی در حوزه های مختلف هستیم، گفت: خیرین و مردم احساس یکی بودن با دولت دارند و در کلیه مسائلی که نیاز به مشارکت می بینند وارد شده اند.
استاندار خراسان رضوی افزود: سال گذشته خانه های بهداشت استان به طور 100 درصد تکمیل شد و پایگاه های سلامت و غربالگری بر ای بهبود شرایط بهداشتی و زندگی مردم گسترش یافت.
رشیدیان اضافه کرد:‌ ظرف سه سال اخیر با راه اندازی هزار و 422 خانه بهداشت زمینه بهره مندی 96 درصد جمعیت روستایی این استان از خدمات بهداشت و درمان فراهم شد.
وی با اشاره به هزینه ی 300 میلیون تومانی احداث هر تخت بیمارستانی، خاطر نشان کرد: در حال حاضر سه هزار تخت در حال ساخت است که تا پایان سال هزار و 100 مورد آن به بهره برداری می رسد.
استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: دولت یازدهم بنای خود را بر تدبیر و امید گذاشت و با توجه به اینکه رویکرد اساسی انقلاب اسلامی بر ایمان، وحدت کلمه و توجه به ظرفیتها و توانمندی های خودی است به این رویکرد جدی پرداخت.
گفتنی است؛ با حضور استاندار خراسان رضوی از خیران حوزه ی سلامت شرستان تقدیر به عمل آمد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۶۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان