مدیرکل دفترامورشهری وشوراها

وحید قربانی
 

    .
۱۳۹۵/۱۱/۲۸

دیدار مشاور استاندار خراسان رضوی با تعدادی از خانواده های شهدای در مشهد

مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران با خانواده های شهیدان حسین زاده ، حسن زاده ، خاوری فر دیدار و گفتگو کرد.

مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران با خانواده های شهیدان حسین زاده ، حسن زاده ، خاوری فر دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن فتحی نیا در این دیدار وجود پدران و مادران صالح شهدا را بستری نورانی برای رشد یک بنده کامل و زمینه ساز شهادت دانست و اظهار داشت: والدین شهید شدن لیاقت و توفیقی است که خداوند شامل حال کسانی می کند که پاکی را سرلوحه کار خود قرار داده و در مکتب اهل بیت تربیت شده اند.
وی که به نیابت استاندار خراسان رضوی در این دیدار ها شرکت کرده بود؛ ضمن ابلاغ سلام و مراتب احترام وی، تاکید کرد: انسان با شهادت است که زندگی جاودانه پیدا می کند.
مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران گفت: مادران و همسران شهدا نمونه بارز غیرت و شجاعت در جامعه هستند  و عزیزان خود را برای سربلندی و آزادی ایران اسلامی فدا کردند تا ما اکنون زیر پرچم اسلام در امنیت و آسایش زندگی کنیم .
شایان ذکر است؛ در این دیدار عابدین عابدی مقدم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران،  ملکوتی تبار رئیس نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، ملکی رئیس منطقه یک بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی نیز حضور داشتند.
گفتنی است؛ شهیدان سید محمد حسین زاده ، سید محمد جواد حسن زاده و غلامرضا خاوری فر در مهر 93، مهر 95 و بهمن 94 برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) به مقام رفیع شهادت نائل آمدند و از شهید حسن زاده یک فرزند به یادگار مانده است.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۰۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان