مدیرکل دفترامورشهری وشوراها

وحید قربانی
 

    .
۱۳۹۶/۱۱/۲۲

استاندار خراسان رضوی:

مردم بر عهد و پیمان خود با امام راحل (ره) و شهیدان پا برجا و وفادار هستند

استانداری خراسان رضوی صبح امروز همپای تمام مردم استان و کشور در جمع پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ شرکت کرد.

استانداری خراسان رضوی صبح امروز همپای تمام مردم استان و کشور در جمع پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 شرکت کرد. 
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با پرشور، گسترده و مردمی ارزیابی کردن این حضور، تاکید کرد: پیام حضور با شکوه مردم در راهپیمایی  یوم الله 22 بهمن، استواری و ایستادگی آنان برای حفظ ارزش های الهی و متعالی انقلاب اسلامی است.
وی افزود: مردم با حضور شکوهمند خود در این مراسم، بار دیکر به جهانیان ثابت کردند که بر عهد و پیمانی که با امام (ره) و شهیدان بسته اند پا برجا و وفادار بوده و هستند.
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: پیام حضور گسترده مردم به دشمنان انقلاب اسلامی و این ملت رشید این است که اتحاد، همدلی و انسجام مردم مستحکم تر از همیشه است.
رشیدیان با بیان اینکه این راهپیمایی جلوه ای از ایمان، وحدت و اقتدار ملت در سایه پرچم اسلام است؛ عنوان کرد: مردم همواره اثبات کرده اند با درک صحیح از مقتضیات زمان؛ توطئه های شوم دشمنان را در هم شکسته و لحظه ای از میراث ماندگار و گرانبهای امام (ره) و شهدا  که استقلال، آزادی و عزت است؛ دست بر نمی دارند.
وی تصریح کرد: در این میان حضور انقلابی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، برای مسئولان هم پیامی رسا دارد و آن کار و خدمت بیشتر و مسئولیت سنگین تر در خدمتگزاری به ملت برای تامین و ارتقا رفاه، آرامش و آسایش مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی است.
گفتنی است؛ راهپیمایی مردم مومن و همیشه در صحنه مشهد مقدس ساعت 9 صبح از میدان 15 خرداد آغاز شد و به سمت حرم مطهر ادامه یافت. 
 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان