مدیرکل دفترامورشهری وشوراها

وحید قربانی
 

    .
۱۳۹۷/۰۱/۲۵

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی خبر داد؛

مذاکره با شرکت CRCC چین آمادگی این مجموعه برای مشارکت در پروژه های کلان استان

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی از مذاکره با شرکت CRCC چین و اعلام آمادگی این مجموعه برای مشارکت در پروژه های کلان استان خبر داد.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی از مذاکره با شرکت CRCC چین و اعلام آمادگی این مجموعه برای مشارکت در پروژه های کلان استان خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، شکوه میرشاهی در این خصوص گفت: پروژه های ریلی آماده سرمایه گذاری شامل پروژه 650 کیلومتری مشهد بجنورد و گرگان و  پروژه 760 کیلومتری مشهد- گناباد- بیرجند- زاهدان ( اهمیت آن برای مسیر سرخس چابهار و پیوند مناطق آزاد تجاری حائز اهمیت است) از جمله پروژه های مهم و اولویت دار ملی است که اجرای آن در استان تحول چشمگیری در حوزه حمل و نقل ایجاد خواهد کرد که جلب مشارکت خارجی در اجرای این پروژه ها از اهمیت بسزایی برخودار است.
وی افزود: از دیگر اولویت های سرمایه‌گذارای در استان حوزه آب و فاضلاب شامل احداث تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ، ساخت مخازن و همچنین پروژه ملی انتقال آب از دریای عمان است که با توجه به شرایط استان در حوزه آب اجرای این پروژه ها می‌تواند دغدغه‌های استان در این حوزه را مرتفع سازد.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: شرکت CRCC چین به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های این کشور و فعال در اجرای پروژهای زیربنایی برای سرمایه‌گذاری در استان در مذاکرات اولیه جهت مشارکت و سرمایه‌گذاری و همچنین ارائه تجربیات و خدمات فنی به خصوص در حوزه آب اعلام آمادگی کرده است.
میرشاهی افزود: استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان زمینه لازم برای مشارکت این شرکت در حوزه های یاد شده را فراهم خواهند کرد.
وی تصریح کرد: مدیریت عالی استان، از شرکت‌های خارجی متقاضی سرمایه گذاری با توجه به پتانسیل ها و فرصت‌های بی بدیل خراسان رضوی در حوزه های متعدد؛ استقبال می کند.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان