مدیرکل دفترامورشهری وشوراها

وحید قربانی
 

    .
۱۳۹۷/۰۱/۲۶

۷۱ پروژه اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی به انجام رسید

سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی از تکمیل ۷۱ مورد از پروژه های اقتصاد مقاومتی استان که از سال قبل اجرایی شده است خبر داد.

سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی از تکمیل 71 مورد از پروژه های اقتصاد مقاومتی استان که از سال قبل اجرایی شده است خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در این زمینه افزود: در مجموع 191 پروژه مهم در حوزه اقتصاد مقاومتی در استان تعریف شد که از این تعداد 37 درصد آن به انجام و بهره برداری رسیده است و مابقی در دست اجراست.
وی عنوان کرد: از پروژه های باقیمانده 36 مورد بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 21 پروژه هم بین 60 تا 80 درصد به انجام رسیده است .
سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: 16 مورد از این پروژه ها هم بین 40 تا 60 درصد و 21 پروژه هم 20 تا 40 درصد دارند و پیشرفت فیزیکی 26 مورد هم کمتر از 20 درصد است.
رسولیان تصریح کرد: برنامه ریزی و تلاش بر این است که عمده این طرح ها و پروژه ها در سال حمایت از کالای ایرانی تکمیل شده و به انجام برسد.
وی با بیان اینکه این طرح های عملیاتی و اجرایی در توسعه استان نقش و سهم بسزایی دارند، گفت: از جمله آن ها پروژه های معدنی، فولاد، سیمان ، کشت گلخانه ای، توسعه آبیاری نوین و مانند آن است ، آثار خوبی بر بخش های مربوطه دارند.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۰۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان