امیرحمزه ذاکر
سرپرست دفتر امور شهری و شوراها

 

    .
۱۳۹۸/۱۰/۲۷

جلسه هماهنگی جشنواره گیلاس در دفتر امور شهری و شوراهای استانداری

جلسه هماهنگی جشنواره گیلاس در دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برگزار شد

با توجه به هماهنگی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته جلسه هماهنگی در خصوص برگزاری جشنواره گیلاس و لبو در خردادماه و دی ماه سال آینده در شهرستان چناران در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۵ در محل دفتر امور شهری شوراهای استانداری برگزار شد.

با توجه به هماهنگی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته جلسه هماهنگی در خصوص برگزاری جشنواره گیلاس و لبو در خردادماه و دی ماه سال آینده در شهرستان چناران در روز چهارشنبه مورخ 98/10/25 با حضور فرماندار محترم شهرستان چناران، شهرداران محترم چناران و گلمکان و چند تن از اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرهای چناران و گلمکان و کارشناسان مربوطه در محل دفتر امور شهری شوراهای استانداری برگزار شد.
در این جلسه آقای دکتر ذاکر سرپرست دفتر با ارایه توضیحاتی به بیان اهمیت جشنواره ها و نقش آن در مسائل اجتماعی، فرهنگی، ایجاد نشاط در مردم و ارائه دستاوردهای آنان در نمایشگاه های جانبی جشنواره ها پرداختند.
در این جلسه پس از گفتگو و تبادل نظر مقرر شد جلسات هماهنگی با اساتید و صاحب نظران برگزار و پس از تعیین زمان و مکان مناسب و همچنین تعیین نمایشگاه های جانبی این جشنواره توسط شهرداری های محترم چناران و گلمکان برگزار گردد.


منبع : زیرپرتال دفتر امور شهری
تعداد بازدیدها : ۴۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان